Bukmacher Mostbet w Polsce jest jedną z najbardziej niezawodnych i bezpiecznych platform gier na świecie, zapewniającą swoim klientom najwyższy poziom usług i ochrony danych. Nasza firma oferuje szeroki wybór wydarzeń dla zakładów sportowych i gier kasynowych online, wysokie kursy, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Skorzystaj także z naszej aplikacji mobilnej, aby być zawsze na bieżąco z grą!

Jak przygotować się do badania?

Jeżeli w wyniku badania lekarskiego stwierdzono aktywną formę uzależnienia od alkoholu lub środka działającego podobnie, prawo jazdy osobie tej nie może być wydane. Prawo jazdy może zawierać ograniczenia wynikające ze stanu zdrowia kierowcy lub możliwości prowadzenia określonego pojazdu, decyduje o tym lekarz w orzeczeniu lekarskim (np. osoba jest uprawniona do prowadzenia pojazdu, ale tylko w okularach). Rodzaje ograniczeń W ramach badania lekarskiego uprawniony lekarz ocenia u osoby badanej ogólny stan zdrowia, a w szczególności stan układu krążenia, układu oddechowego, układu nerwowego, sprawność narządu ruchu, narządu wzroku i stan psychiczny.

Na badanie należy zabrać:
a) dokument tożsamości z numerem PESEL
b) jeżeli badany nosi okulary lub soczewki, należy stawić się na badanie w okularach, lub soczewkach
c) jeżeli badany choruje na cukrzycę, lub padaczkę, należy przynieść kartę konsultacyjną od lekarza specjalisty (diabetologa, lub neurologa)
d) na 3 godziny przed badaniem nie należy przyjmowac pokarmów i płynów
e) w przypadku badań na kategorie C, C+E, D wymagana jest konsultacja okulistyczna i psychologiczna


Dokumenty do pobrania:
a) Karta konsultacyjną od lekarza specjalisty (diabetologa)
a) Karta konsultacyjną od lekarza specjalisty (neurologa)